close
تبلیغات در اینترنت
آرژانتین 1 - 0 اروگوئه
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

  پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

 • بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

  بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

 • پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

  پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

 • قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

  قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

 • تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

  تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

 • نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

  نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

 • نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

  نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

 • شواین اشتایگر

  شواین اشتایگر

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت

تبلیغات شما

آرژانتین 1 - 0 اروگوئه
 • تاریخ ارسال :
 • بازدید : 63 مشاهده
گزارش بازی

به گزارش طرفداری از ساعت 04:0 بامداد امروز به وقت تهران در یکی از حساس ترین دیدار های مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا دو تیم ملی آرژانتین و اروگوئه به مصاف هم رفتند.

مسابقه با میدان داری شاگردان مارتینو همراه بود و اروگوئه ای ها با ارائه یک نمایش دفاعی با محوریت زوج خط دفاعی قدرتمند و اتلتیکو مادریدی خود ( گودین و خیمنز) به دنبال مهار بازیکنان تکنیکی آلبی سلسته و استفاده از ضدحملات سریع خود با ادینسون کاوانی بودند.

نقشه ای که تقریبا در نیمه نخست موفقیت آمیز پیش رفت و به جز چند جرکت نصفه و نیمه از مسی و آگوئرو باعث شد تا دروازه موسلرا هیچگاه با خطر جدی رو به رو نشود و این 45 دقیقه در حالی که با تصمیم عجیب داور میدان با اخراج تاتا مارتینو از کنار زمین آن هم در هنگامی که به نظر می رسید با بازیکنان تیم خود مشغول صحبت بود به پایان برسد.

نیمه دوم نیز با روند مشابهی نسبت به 45 دقیقه اول آغاز شد. آرژانتینی ها با پاسکاری های پیای به دنبال باز کردن دفاع اروگوئه بودند و سرانجام توانستند با سانتر زابالتا و تمام کنندگی مثال زدنی سرخیو آگوئرو به گل برسند.

پس از این گل اما بازی جذاب تری را شاهد بودیم. شاگردان تابارز از لاک دفاعی خارج شده و این باعث شد تا علاوه بر حملات آن ها شاهد ضد حملات بازیکنان سریع آبی پوش میدان باشیم. اتفاقی که با روشن شدن موتور لیونل مسی در دقایق پایانی نمود بیشتری داشت و باعث شد تا علی رغم این که بازیکنان اروگوئه چند موقعیت ایده آل گلزنی از جمله ضربه رولاند در مقابل دروازه تقریبا خالی را از دست دهند، آرژانتینی ها نیز بتوانند با حرکات کاپیتان خود خطرساز شده و تا آستانه زدن گل دوم پیش بروند و تنها واکنش های عالی موسلرا مانع از بروز چنین اتفاقی شد تا در نهایت این مسابقه پربرخورد و حساس با هان تک گل آگوئرو به سود شاگردان مارتینو اخراج شده به پایان برسد.

شرح گل های بازی

دقیقه 55 ( 1-0، آگوئرو): سانتر زابالتا از جناح راست را سرخیو آگوئرو با ضربه سر تماشایی و شیرجه ای خود به زیر زاق دروازه موسلرا فرستاد تا آلبی سلسته این گل را مدیون زوج منچستری خود باشد.

ترکیب دو تیم  وآمار نهایی بازی