close
تبلیغات در اینترنت
مورینیو: هازارد شماره 10 مورد نظر من نیست؛
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

  پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

 • بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

  بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

 • پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

  پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

 • قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

  قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

 • تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

  تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

 • نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

  نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

 • نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

  نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

 • شواین اشتایگر

  شواین اشتایگر

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت

تبلیغات شما

مورینیو: هازارد شماره 10 مورد نظر من نیست؛
 • تاریخ ارسال :
 • بازدید : 413 مشاهده

ه گزارش Sky Sports، وقتی از مورینیو پرسیده شد که شماره 10. کامل او چه کسی بوده است، گفت:

وسلی اسنایدر و دکو. چون آنها می توانستند دفاع کنند، به محوطه جریمه بروند و گلزنی کنند؟ بله. آیا هازارد می تواند با آن دو بازیکن برابری کند؟ به عنوان شماره 10، اینطور فکر نمی کنم. من دوست دارم که یک بازیکن شماره 10 گلزنی کند، خود را به محوطه جریمه حریف برساند، دوست دارم یک شماره 10 گلی مانند گل اسکار مقابل مکابی به ثمر برساند. برای من یک شماره 10 زمانی که تیم توپ را از دست می دهد باید 8.5 باشد و هنگامی که صاحب توپ هستیم باید 9.5 باشد.

ما مفاهیم متفاوتی از یک شماره 10. داریم. من و او. از نظر من، یک شماره 10 با توپ و بدون توپ کار های زیادی انجام می دهد. بنابراین برای من و در تیم من هنگامی که با یک شماره 10 بازی می کنیم، او بازیکن بسیار ویژه ای محسوب می شود. در اولین دوره حضورم در اینجا، ما بدون شماره 10 بازی می کردیم. ما با دو شماره 8 بازی می کردیم. در سیستمی با دو هافبک و یک شماره 10، من توقع زیادی از یک شماره 10 دارم. همه پست ها مهم هستند، اما این پست مهم تر است.

ویلیان، فابرگاس و اسکار در این فصل که یکی از بدترین فصل های تاریخ باشگاه محسوب می شود، به عنوان هافبک بازیساز به میدان رفته اند و ویلیان به عنوان یکی از معدود بازیکنان خوب چلسی 6 گل به ثمر رسانده که همگی از روی ضربات ایستگاهی بوده اند. مورینیو در این رابطه افزود:

تفاوت بین این فصل و فصل گذشته این است که او از روی ضربات ایستگاهی گل می زند. او فصل گذشته یک پدیده بود. امسال هم یک پدیده است. تنها تفاوت این است که راهی برای تماس با توپ های مرده نیز پیدا کرده، و در این زمینه به بازیکنی خطرناک تبدیل شده است.

ویلیان در سال 2013 علیرغم اینکه آزمایشات پزشکی تاتنهام را پشت سر گذاشته بود، از آنژی روسیه به چلسی پیوست. مورینیو در این باره گفت:

آنها بازیکن بسیار خوبی را از دست دادند، و بازیکن بسیار خوب دیگری را به دست آوردند (کریستین اریکسن). آنها جلو می روند و خوب کار کردند.