close
تبلیغات در اینترنت
برنامه هفته هشتم لیگ جهانی والیبال
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
  • پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

    پخش زنده و مستقیم بازی استقلال تهران - ذوب آهن

  • بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

    بوفون: دوناروما دروازه بانی فوق العاده است

  • پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

    پرسپولیس 1-0 گسترش فولاد ( لیگ برتر ایران فصل 1394/95)

  • قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

    قرعه کشی مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

  • تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

    تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر

  • نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

    نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 24 آذر 1394

  • نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

    نقشه راه والیبال تا المپیک ریو تنظیم شد

  • شواین اشتایگر

    شواین اشتایگر

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت

تبلیغات شما

برنامه هفته هشتم لیگ جهانی والیبال
  • تاریخ ارسال :
  • بازدید : 54 مشاهده

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در پایان این هفته دور مقدماتی سطح یک و دو به پایان می رسد تا پنج تیم صعود کننده سطح یک برای حضور در مرحله نهایی یک هفته استراحت کنند.

دور نهایی لیگ جهانی ۱۵ تا ۱۹ جولای (۲۴ تا ۲۸ تیرماه) به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل پیگیری خواهد شد که علاوه بر پنج تیم سطح یک، قهرمان رقابت های سطح دو در آن شرکت خواهند کرد.

اما در سطح دو از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی این سطح صعود خواهند کرد. مرحله نهایی سطح دو به میزبانی بلژیک برگزار می شود و چهار تیم (یک تیم از هر گروه و بلژیک میزبان) مرحله نهایی برای صعود به مرحله نهایی سطح یک (۱۹ و ۲۰ تیرماه)به مصاف هم می روند.

همچنین در این هفته چهار دیدار مرحله نهایی سطح سه لیگ جهانی به میزبانی اسلواکی برگزار می شود که سه تیم برتر گروه های این سطح با تیم میزبان به مصاف هم می روند.

در دو مسابقه اول و دوم مرحله نهایی سطح سه، مونته نگرو به مصاف چین می رود و اسلواکی با مصر مبارزه خواهد کرد. سپس برنده ها برای تعیین قهرمان به مصاف یکدیگر می روند و

بازنده های نیز برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

برنامه کامل هفته هشتم و نهایی لیگ جهانی (هشت مسابقه سطح یک، ۱۰ دیدار سطح دو و چهار مسابقه سطح سه) به قرار زیر است:

سطح یک لیگ جهانی:

پنج شنبه ۱۱ تیرماه:
برزیل – ایتالیا
جمعه ۱۲ تیرماه:
برزیل – ایتالیا
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
شنبه ۱۳ تیرماه:
استرالیا – صربستان
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
یکشنبه ۱۴ تیرماه:
استرالیا – صربستان

سطح دو لیگ جهانی:

پنج شنبه ۱۱ تیرماه:
فرانسه – کره جنوبی
جمعه ۱۲ تیرماه:
جمهوری چک – ژاپن
بلژیک - هلند
شنبه ۱۳ تیرماه:
پرتغال – فنلاند
جمهوری چک – ژاپن
بلغارستان – آرژانتین
فرانسه – کره جنوبی
بلژیک – هلند
یکشنبه ۱۴ تیرماه:
پرتغال – فنلاند
بلغارستان – آرژانتین

سطح سه لیگ جهانی:

شنبه ۱۳ تیرماه:
مونته نگرو – چین
اسلواکی - مصر
یکشنبه ۱۴ تیرماه:
دو مسابقه نهایی سطح سه لیگ جهانی